Nowa inwestycja w Chełmcu

Inwestycja Gajowa

6 ekskluzywnych apartamentów w 3 budynkach szeregowych

Przestronne mieszkania o powierzchni 65-82 m² z przemyślaną architekturą i najwyższym standardem wykończenia. Idealne dla osób ceniących komfort i spokój.

6
Apartamentów
3
Budynki
65-82
m² powierzchni
Modern two-story house with white walls, wooden accents, and black roof surrounded by green lawn and trees
W trakcie realizacji
Planowane zakończenie: 2026

Kluczowe atuty

  • Lokalizacja w spokojnej dzielnicy z pełną infrastrukturą
  • Wysoki standard wykończenia "pod klucz"
  • Przestronne tarasy i ogródki do każdego mieszkania
  • Miejsca parkingowe w cenie
  • Nowoczesna architektura z dbałością o detale
Masz pytania? Chętnie odpowiemy! 530 864 764
Modern two-story residential house with white and wood exterior, large windows, and manicured lawn on sunny day
Wybierz swoje miejsce

Apartamenty dla Ciebie

Oferujemy 6 starannie zaprojektowanych apartamentów na parterze i piętrze, każdy z przemyślanym układem i dostępem do własnej przestrzeni zewnętrznej.

Powierzchnia

65-82 m²

Parking

Miejsce w cenie

Realizacja

2026 rok

Cena

Od zł

Sprawdź dostępność

Nasze Oferty

Poznaj szczegółową ofertę 6 ekskluzywnych apartamentów w inwestycji Gajowa

M1

Mieszkanie M1 - Parter

Przestronne mieszkanie z dużym ogródkiem i tarasami

3D isometric floor plan of a residential apartment showing living areas, bedrooms, kitchen, and bathrooms from above
Ogródek
170 m²
Powierzchnia
75,3 m²
Pokoje
3 + salon
Cena za m²
7 700 zł
Taras
2 tarasy
Cena brutto
579 810 zł

Rzut Mieszkania M1

Pomieszczenie Powierzchnia (m²)
1. Salon z aneksem kuchennym 33,5
2. Łazienka 5,1
3. Komunikacja 1,9
4. Pokój nr 1 11,2
5. Pokój nr 2 11,4
6. Pokój nr 3 6,4
7. Wiatrołap 3,4
8. Pomieszczenie gospodarcze 2,4
Razem 75,3 m²

Mieszkanie posiada również przestronny ogródek o powierzchni 170 m² oraz 2 tarasy. Miejsce parkingowe w cenie.

M3

Mieszkanie M3 - Parter

Przestronne mieszkanie z dużym ogródkiem i tarasami

3D isometric floor plan of a modern apartment showing open living space, kitchen, bedrooms, bathrooms, and small balcony areas
Ogródek
153 m²
Powierzchnia
75,3 m²
Pokoje
3 + salon
Cena za m²
7 700 zł
Taras
2 tarasy
Cena brutto
579 810 zł

Rzut Mieszkania M3

Pomieszczenie Powierzchnia (m²)
1. Salon z aneksem kuchennym 33,5
2. Łazienka 5,1
3. Komunikacja 1,9
4. Pokój nr 1 11,2
5. Pokój nr 2 11,4
6. Pokój nr 3 6,4
7. Wiatrołap 3,4
8. Pomieszczenie gospodarcze 2,4
Razem 75,3 m²

Mieszkanie posiada również przestronny ogródek o powierzchni 153 m² oraz 2 tarasy. Miejsce parkingowe w cenie.

M5

Mieszkanie M5 - Piętro

Eleganckie mieszkanie z prywatną klatką schodową i poddaszem

Isometric 3D floor plan layout of a residential apartment showing multiple rooms, furniture, and floor design
Poddasze
73 m² w cenie
Prywatna klatka schodowa
Powierzchnia
69,8 m²
Pokoje
3 + salon
Cena za m²
7 300 zł
Balkon
Duży balkon
Cena brutto
509 540 zł

Rzut Mieszkania M5

Pomieszczenie Powierzchnia (m²)
1. Salon z aneksem kuchennym 30,3
2. Łazienka 3,8
3. Komunikacja 2,6
4. Pokój nr 1 9,8
5. Pokój nr 2 8,8
6. Pokój nr 3 6,9
7. Klatka schodowa 7,6
Razem 69,8 m²

W cenie!

Dodatkowe poddasze o powierzchni 73 m² w cenie mieszkania!

M6

Mieszkanie M6 - Piętro

Przestronne mieszkanie z prywatną klatką schodową, poddaszem i zadaszonym balkonem

3D isometric floor plan showing a residential apartment layout with multiple rooms, kitchen, bedrooms, and living spaces
Poddasze
86 m² w cenie
Prywatna klatka schodowa
Zadaszony balkon
Powierzchnia
82,6 m²
Pokoje
3 + salon
Cena za m²
7 500 zł
Balkon
Duży zadaszony
Cena brutto
619 500 zł

Rzut Mieszkania M6

Pomieszczenie Powierzchnia (m²)
1. Salon z aneksem kuchennym 24,6
2. Łazienka 5,9
3. Komunikacja 8,4
4. Pokój nr 1 12,1
5. Pokój nr 2 9,1
6. Pokój nr 3 9,2
7. Pomieszczenie gospodarcze 3,8
8. Klatka schodowa 9,5
Razem 82,6 m²

W cenie!

Dodatkowe poddasze o powierzchni 86 m² w cenie mieszkania!

Zobacz inwestycję

Galeria Realizacji

Zobacz wizualizacje i zdjęcia inwestycji Gajowa - nowoczesnej zabudowy szeregowej w malowniczej okolicy Chełmca.

Modern two-story residential building with white and gray exterior, multiple garage doors, wooden accents, and a car parked in the driveway

Elewacja budynku

Nowoczesna architektura z dbałością o każdy detal

Modern white residential house with dark roof, wooden accents, large windows, and manicured lawn in daylight
Modern white residential building with black metal roof, numbered units 16A-16D, and paved courtyard facing green lawn
Modern two-story house with white and brown exterior, illuminated at dusk, surrounded by landscaping and parked car
Modern residential duplex with white exterior, dark roof, wooden window accents, and manicured lawn
Modern residential house with white and brick facades, multiple levels, large windows, and ground-level lighting at dusk
Modern two-story house with white exterior, dark roof, and garage with parked car at dusk
Standard

Standard Wykończenia Mieszkań

W Stanie Deweloperskim

Dotyczy projektu „Gajowa" • ul. Gajowa, Chełmiec

Firma: MODERN HOUSE INVESTMENT sp. z o. o.

🏡 OTOCZENIE